مرورگر شما مناسب نیست! لطفا برای عملکرد بهتر سایت از مرورگرهای به روز و جدید (chrome,firefox,opera,...) استفاده کنید.

نیازمندی های موسسه

در این بخش نیازمندی های موسسه انصار المهدی (عج) به اطلاع شما عزیزان میرسد شما با توجه به تخصص و علاقه خود در هر نیازمندی که دوست داشتید میتوانید با ما همکاری کنید. برای این کار کافی است به قسمت همکاری با ما مراجعه کنید. همچنین اگر کسی را می شناسید که در مورد یک نیازمندی خواص مینتواند به ما کمک کند و يا او نیز مانند شما عاشق و دلباخته امام خویش است وی را مطلع کنید تا در ثواب عمل او نیز شریک شوید.

نیازمندی 1:

موسسه در نظر دارد مقاله ای با عنوان معرفی امام زمان عجل اللّه تعالی فرجه شریف برای مردم جهان تهیه و در اینترنت منتشر کند. این مقاله توسط خود موسسه به تمام زبان ها ترجمه خواهد شد. ما برای تنظیم متن آن به کسی که در حوزه مهدویت تسلط کامل داشته باشد نیازمندیم.

نیازمندی 2:

به کارشناسان و متخصصان دینی برای برسی و نظارت بر محتوای سایت و افزودن به آن نیازمندیم.

نیازمندی 3:

برای بهینه سازی و عمل کرد هرچه بهتر سایت و افزایش بازدید کننده آن به کسی که در حوزه های: seo,html و css تخصص دارد نیازمندیم

نیازمندی 4:

طرح لینکدونی به لینک احتیاج دارد. با معرفی لینک های فعال در حوزه مهدویت به گسترش و کامل شدن این بانک لینک کمک کنید. لینک شما میتواند مربوط به سایت یا کانال و یا صفحه ای از یک شبکه اجماعی باشد. برای معرفی لینک و اطلاعات بیشتر به طرح لینکدونی مراجعه کنید.

نیازمندی 5:

میعادگاه به ما معرفی کنید. در طرح میعادگاه عاشقان ما برای معرفی این میعادگاه ها به شما عزیزان نیازمندیم ابتدا آنها را در قسمت های مختلف کشور بیابیم. اگر میخواهید بدانید میعادگاه چیست و چگونه میتوانید آن را به ما معرفی کنید به طرح میعادگاه عاشقان مراجعه کنید.

نیازمندی 6:

قصد داریم بخشی با عنوان اشعار مهدوی در سایت راه اندازی کنیم بدین منظور نیازمند عزیزانی هستیم که بتوانند در این بخش شعر بسرایند.

نیازمندی 7:

به عزیزی مسلط بر امور نقاشی (شامل هر گونه اثر هنری بصری) برای تولید محتوا در این حوزه نیازمندیم