مرورگر شما مناسب نیست! لطفا برای عملکرد بهتر سایت از مرورگرهای به روز و جدید (chrome,firefox,opera,...) استفاده کنید.

یا ابا صالح المهدی (ع)

به نام خدا

طرح
لینکدونی مهدوی

توضیحات طرح:

در روند فعالیت فرهنگی با محوریت مهدویت یک چرخه بسیار مهم وجود دارد. ابتدای این چرخه با تولید محتوای آغاز می شود. این محتوا میتواند عکس, فیلم, صدا , نوشته و یا هرگونه فایلی با موضوع حضرت مهدی (عج) باشد. در مرحله بعدی این چرخه انتشار محتوای جای گرفته است. در این مرحله بستری فراهم می شود تا کاربران بتوانند به این محتوای تولید شده دسترسی داشته باشند. برای مثال سایت ها و یا کانال هایی که در شبکه های اجتماعی با موضوع مهدویت کار میکنند از موارد این قسمت از چرخه به حساب می آیند. آخرین حلقه این چرخه استفاده از این محتوا است. دوستداران حضرت مهدی (عج) تلاش میکنند هر روز به یک بهانه ای یادی از امام غائب خود کنند ایشان برای این منظور به گونه ای خود را به مرحله دوم چرخه متصل میکنند. طرح لینکدونی مهدوی در راستای پویایی هرچه بیشتر این چرخه تلاش میکند. از شما برادر یا خواهر عزیزی که در این لحظه در حال مطالعه این مطلب هستید تقاضا داریم حتما خود را در یکی از مراحل این چرخه جای دهید.

لطفا پیش از مطالعه این بخش به موارد زیر دقت کنید:

  1. ترتیبی که لینک ها از بالا به پایین ذکر شده اند هیچ دلیل خاصی ندارد و کاملا اتفاقی است
  2. محتوای منتشر شده و خط مشی مطالب هر لینک به موسسه انصارالمهدی ربطی ندارد. تلاش ما فقط معرفی است و قضاوت با کاربران عزیز می باشد.

سایت :

شبکه های اجتماعی :

وبلاگ :

بین الملل :

این بانک لینک میتواند با همکاری شما دوستان عزیز به مجموعه ای کامل و جامع در زمینه لینک های مرتبط با حوزه مهدویت تبدیل شود. لذا خواهشمندیم با معرفی رسانه های این حوزه شامل سایت , کانال , گروه و غیره به این طرح کمک کنید. لطفا برای ارتباط با خودتان یک راه ارتباطی مشخص کنید تا قرارگرفتن لینک شما در سایت به اطلاع شما برسد.اگر در معرفی لینک خود به مشکل برخوردید از بخش ارتباط با ما در صفحه اصلی مطرح کنید در ضمن از معرفی رسانه های مذهبی در غیر حوزه مهدویت خودداری نمایید. با تشکر و قدردانی فراوان

لطفا توجه داشته باشید که موسسه انصار المهدی (عج) هیچ تعهدی در قبال درستی مطالب منتشر شده در لینک های بالا را ندارد و ما صرفا در حال جمع آوری یک مجموعه بانک لینک در مورد مهدویت و امام زمان (عج) هستیم.