آرشیو مطالبانصار امام مهدیمقالات انصار (متفرقه و آزاد)

افسانه‌های ره افسانه شهبازیان

الشیخ ناظم العقیلی Sheikh Nadem Aloqaili

  • مباحثه نوشتاری : افسانه‌های ره افسانه شهبازیان
  • موضوع : پاسخ‌های مختصر به شبهات مطرح شده در کتاب «ره افسانه» آقای شهبازیان
  • نویسنده: الشیخ ناظم العقیلی Sheikh Nadem Aloqaili
  • مترجم : Benyamin Ansari
  • نوع فایل : pdf word
  • تعداد صفحات : 42 .A4
  • تاریخ انتشار : 1436 ه.ق

توضیحات بیشتر :

بتازگی یکی از متخصصان مرکز مهدویت قم اقدام به انتشار کتابی بنام “ره افسانه ” در نقد و بررسی جریان یمانی آل محمد (ع) کرده است. در حالیکه از اشاعه دعوت مبارک بشدت هراسیده‌اند، و درخواست انصار مبنی بر مناظره و بحث افاده نکرد، ترجیح دادند از شیوه دیگری دست به تخریب زنند و اینگونه چند هدف رو دنبال می‌کنند:

1- به همه بگویند ما قادریم بخوبی جواب انصار را بدهیم و با مدعیان به زعم خودشان دروغین مقابله به مثل کنیم. (ده روایت ما مقابل یک روایت از اونها !)

2- با انتشار کتاب از مناظره شانه خالی کنند و اعلام کنند که برای رد دعوت یک کتاب کافی است و اصلا نیازی به بحث با مدعیان دروغین نیست !!

3- مطمئنا کتابی در این سطح از شخص بیسوادی مثل شهبازیان باعث تشویق سایر طلاب خواهد شد تا هجومی فراگیر به دعوت مبارک کنند و هر کدام سعی داشته باشند با انتشار کتاب یا مقالاتی اینچنین با دیگری رقابت کرده و گوی سبقت را از رقبا برباید.

4- سال گذشته اعلامیه ای از سوی طلاب قم در سطح شهر پخش شد که خواسته بودند در مورد دعوت یمانی (ع) روشنگری شود و طلاب اجازه داشته باشند در این مورد آزادانه تحقیق کنند. با انتشار اینطور وانمود می‌کنند که ما نه تنها همه را تشویق به مطالعه می‌کنیم بلکه قادریم براحتی با یک کتاب بر حریفان چیره شویم.

5- پیام آخر به انصار است (با وجود دروغهای بسیار بزرگی که گفته شده) قادریم براحتی انصار را منکوب کرده و به حاشیه برانیم.

به اینها می‌شود موارد دیگری هم اضافه کرد. از جمله انتشار کتابی بدون کیفیت در تیراژ 2 هزار جلد حداقل برایشان سود مالی خواهد داشت و نوکری مثل شهبازیان که در طی این چند سال از هیچ تلاشی برای تخریب دعوت فروگزار نکرده به نان و نوایی خواهد رسید و در عین حال مشوق دیگران هم خواهد شد …

لینک دانلود: pdf word

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن